“BOTA ËSHTË E MBUSHUR ME MAGJI”/ Ajola Xoxa publikon foton ARTISTIKE që do t’ju lërë “gojë hapur” – AlpeGossip
“BOTA ËSHTË E MBUSHUR ME MAGJI”/ Ajola Xoxa publikon foton ARTISTIKE që do t’ju lërë “gojë hapur”

“BOTA ËSHTË E MBUSHUR ME MAGJI”/ Ajola Xoxa publikon foton ARTISTIKE që do t’ju lërë “gojë hapur”

Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë rreth dy muaj më parë e që atëherë bashkëshortja e tij filloi të publikonte më shpesh foto të shtatzanisë apo të vogëlushit.

Por pak minua më parë ajo publikoi një foto ndryshe nga ato që jemi mësuar duke treguar shpirtin e  saj artistik.

“Bota është e mbushur me magji”, ka shkruar Ajola krahas fotos, fjalë këto që përshtaten plotësisht me kuptimin e fotos.