Çmimi marramendës i veshjes së Armina Mevlanit, ja sa i kushton një fustan (FOTO) – AlpeGossip
Çmimi marramendës i veshjes së Armina Mevlanit, ja sa i kushton një fustan (FOTO)

Çmimi marramendës i veshjes së Armina Mevlanit, ja sa i kushton një fustan (FOTO)

Blogerja Armina Mevlani është shumë e kujdesshme dhe detajiste kur vjen puna për veshjet e saj.

Së fundmi ajo është shfaqur me një veshje, e cila sipas faqes “What they wearing”, kushton plot 3125 euro.

Duket se bukuroshja brune nuk i kursen veshjet e shtrenjta vetes, ndërsa herë pas here bëhet edhe shembull për fansat e saj lidhur me stilin e veshjes.