Me të brendshme dhe me barkun e rrumbullakosur, Amina Shena mahnit me foton e fundit – AlpeGossip
Me të brendshme dhe me barkun e rrumbullakosur, Amina Shena mahnit me foton e fundit

Me të brendshme dhe me barkun e rrumbullakosur, Amina Shena mahnit me foton e fundit

Vetëm dy ditë më parë qarkulloi me shpejtësi në media lajmi se modelja bukuroshe bjonde, Amina Shena është në pritje të ëmbël. Lajmin e dha vetë modelja e cila postoi në Instagram një palë çorape foshnjash.

Sot Amina i ka surprizuar të gjithë duke postuar foton me barkun e rrumbullakosur.

Modelja shihet e veshur me të brendshme të kuqe, e mbështetur tek partneri i saj, reperi Lazy dhe të dy duke mbajtur duart tek barku.

“Mami dhe babi”, shkruan modelja e cila ka bërë të ditur se është në pritje të një djali.