SOT ËSHTË VAJZA ME FORMAT MË TËRHEQËSE NË PLANET/ Kështu dukej Kim Kardashian kur ishte 13 vjeç (FOTO) – AlpeGossip
SOT ËSHTË VAJZA ME FORMAT MË TËRHEQËSE NË PLANET/ Kështu dukej Kim Kardashian kur ishte 13 vjeç (FOTO)

SOT ËSHTË VAJZA ME FORMAT MË TËRHEQËSE NË PLANET/ Kështu dukej Kim Kardashian kur ishte 13 vjeç (FOTO)

Kim Kardashian vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në shtypin rozë.

Ylli televiziv  njihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në rrjete sociale.

Por, përmes fotos së fundit, bukuroshja ka shuar kureshtjen e të gjithë atyre që kanë dashur të dinë se si dukej ajo vite më parë.

Ajo ka publikuar një fotografi të realizuar në vitet e ’90-të, kur Kim ishte vetëm 13 vjeç.

Ajo tregon se si i dukej interesante të ulej në veturën e prindërve dhe të bënte sikur dinte të ngiste makinën.