EMOCIONE TË FORTA/ Iliri merr surprizën më të madhe, takon pas tre muajsh vajzën – AlpeGossip
EMOCIONE TË FORTA/ Iliri merr surprizën më të madhe, takon pas tre muajsh vajzën

EMOCIONE TË FORTA/ Iliri merr surprizën më të madhe, takon pas tre muajsh vajzën

Mbrëmjen e sotme në “Big Brother VIP” Iliri ka marrë surprizën më të madhe. Ai pas tre muajsh arrin të takojë vajzën e tij dëshirë që e liahte prej ditësh.

Vajza e tij ishte në oborr dhe ajo e thërriste Baba pasi Iliri mensoi se nuk do kishte ardhur.

Ajo këndoi një këgë në italiaht duke qarë dhe njëkohëaisht duke përshëndetur të atin.