AKTORJA E NJOHUR E NXJERR ZBULUAR/ Elvana Gjata ka një ves të keq si të gjithë ne (FOTO) – AlpeGossip
AKTORJA E NJOHUR E NXJERR ZBULUAR/ Elvana Gjata ka një ves të keq si të gjithë ne (FOTO)

AKTORJA E NJOHUR E NXJERR ZBULUAR/ Elvana Gjata ka një ves të keq si të gjithë ne (FOTO)

Të gjithëve na ka ndodhur të paktën njëherë në jetë që të vonohemi në një takim që mund të kemi lënë me shoqërinë apo me këdo.

Në të shumtën e rasteve kjo ndodh në mënyrë të pavetdijshme dhe aspak të qëllimshme, por për tjetrin që pret kjo gjë është bezdisëse.
Mesa duket këtë zakon të keq e paska edhe këngëtarja e njohur Elvana Gjata.

Sot në mëngjes ajo kishte lënë një takim me aktoren e njohur të teatrit Olta Daku, por nuk ka qenë shumë korrekte dhe e ka lënë aktoren që të presë për 20 minuta.

“Elvana Gjata je 20 minuta me vonesë zemër”, ka shkrua Olta.