NA E MBAJTËN TË FSHEHTË/ Aktori i famshëm pret fëmijën e parë me modelen 31 vite më të vogël (FOTO) – AlpeGossip
NA E MBAJTËN TË FSHEHTË/ Aktori i famshëm pret fëmijën e parë me modelen 31 vite më të vogël (FOTO)

NA E MBAJTËN TË FSHEHTË/ Aktori i famshëm pret fëmijën e parë me modelen 31 vite më të vogël (FOTO)

Aktori i njohur 52-vjeçar, Vincent Cassel, do të bëhet baba për herë të parë me bashkëshorten e tij 21-vjeçare, Tina Kunakey.

Ndërsa pak ditë më parë u publikua një foto e saj me barkun e rrumbullakosur, sot ishte vetë modelja që tregoi publikisht se ndodhej në pritjen e ëmbël.

Ajo publikoi një foto ku shfaqet nudo në plazh dhe sytë janë te barku i saj, ndërsa mbishkrimi ishte: “Viti i Ri më i gëzuar se kurrë”.

Dhe më pas Cassel publikoi këtë video:

Çifti do të presë fëmijën e parë bashkë në 2019-n, ndërsa lajmi vjen vetëm katër muaj pas kurorëzimit të dashurisë dhe pas dy vitesh lidhjeje.