Enca HABIT me postimin e saj! Këngëtarja shqiptare tregon se koleksionon… HASHASH (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Enca HABIT me postimin e saj! Këngëtarja shqiptare tregon se koleksionon… HASHASH (FOTO+VIDEO)

Enca HABIT me postimin e saj! Këngëtarja shqiptare tregon se koleksionon… HASHASH (FOTO+VIDEO)

Enca Haxhia është këngëtarja shqiptare që gjithmonë di si të tërheqë vëmendje për publikun dhe të jetë protagoniste në mediat rozë.

Enca kohët e fundit shfaqet shpesh në rrjete sociale ku tregon se konsumon cigare hashash. Nëse ishit çuditur me këtë fakt, ajo sot ka kaluar pritshmëritë tona me postimin e fundit në rrjete sociale.

Enca ka postuar një video në Insta story ku në dorën e saj shikohet një farë hashashi.

“A i koleksiononi dhe ju këto?”, është pyetja me të cilën Enca i drejtohet fansave.

Dikush duhet ti thotë Encës që kjo gjë është e jashtëligjshme dhe mund të dënohet./AlpeNews.al/