FEJESË SË SHPEJTI? Einxhel poston foto me unazë: Në çdo rrahje të zemrës sime – AlpeGossip
FEJESË SË SHPEJTI? Einxhel poston foto me unazë: Në çdo rrahje të zemrës sime

FEJESË SË SHPEJTI? Einxhel poston foto me unazë: Në çdo rrahje të zemrës sime

Prezantuesja dhe ish-banorja e Big Brother VIP, Einxhel Shkira dhe partneri i saj nga Kosova  DJ Dagz duket se janë gati drejt hapit të madh.

Bëhet fjalë për fejesën mes çiftit.

Dhe e gjithë kjo zhurmë në rrjet ka ardhur vetëm pasi moderatorja ka publikuar foto të një unazë në Instastory.

Foton në rrjetet sociale Shkira e shoqëron me fjalët: Në çdo rrahje të zemrës time.

Kujtojmë se çifti është është njohur në Big Brother VIP në sezonin e tij të parë dhe pas daljes nga shtëpi vijojnë të jenë ende bashkë.

Një fejesë në horizont? Einxhel poston foto me unazë: