“Mamaja ime bënte seks me Hitlerin”/ Rrëfehet vajza e aktores së njohur (FOTO) – AlpeGossip
“Mamaja ime bënte seks me Hitlerin”/ Rrëfehet vajza e aktores së njohur (FOTO)

“Mamaja ime bënte seks me Hitlerin”/ Rrëfehet vajza e aktores së njohur (FOTO)

Aktorja e ndjerë Romy Schneider ka bërë një deklaratë shokuese mbi dikatatorin gjerman Adolf Hitler.

Deklarata u bë në një intervistë me gazetarin gjerman Alice Schëarzer në vitin 1976, pesë vjet para se të Romy të ndahej nga jeta.

Aktorja ishte e bindur se nëna e saj kryente marrëdhënie seksuale me Hitlerin.

Pretendohet se Magda e ka vizituar Hitlerin në vendqëndrimin e tij malor në Obersalzberg, mbi Berchtesgaden.

Ajo njihej si një nga aktoret e tij të preferuara, dhe Romy kurrë nuk e fali të ëmën për vizitat që i bëri diktatorit vrastar.

Schëarzer shtoi se Romy u mërzitur dhe filloi të qante gjatë intervistës, duke e çuar atë në ndërprerje disa herë.

Raportohet se ajo ja thënë në një fazë të intervistës: “Pse nuk duhet të qaj? Unë nuk jam mbinjerëzore. M**. Unë nuk jam më e turpëruar, aspak, nuk kam frikë më”.

Intervista pritet të publikohet si pjesë e një dokumentari të quajtur “Një mbrëmje me Romy-n