“O vdiqa…”, del nga kontrolli situata në emisionin e Ermalit, e ftuara shtrihet në tokë (Video) – AlpeGossip
“O vdiqa…”, del nga kontrolli situata në emisionin e Ermalit, e ftuara shtrihet në tokë (Video)

“O vdiqa…”, del nga kontrolli situata në emisionin e Ermalit, e ftuara shtrihet në tokë (Video)

Këngetarja Zajmina Vasjari do të jetë e ftuar të shtunën mbrëma në Xing me Ermalin dhe nga promo që ka publikuar vetë moderatori i emisionit, duket se ka pasur shumë momente komike, aq sa në një moment Zajmina është shtrirë përtokë dhe thotë “vdiqa”, nga te qeshurat.

“Nesër do qani tu qesh”, premton Ermali.

Ndiqni videon per me shume:

Nesër do qani tu qesh😂😂😂Xing me Ermalin ora 21.00

Posted by Ermal Mamaqi on Freitag, 23. März 2018