RIKTHEHET FORT KËTË VERË KUADRATI/ Ja fustanet më të bukura të stinës së ngrohtë – AlpeGossip
RIKTHEHET FORT KËTË VERË KUADRATI/ Ja fustanet më të bukura të stinës së ngrohtë

RIKTHEHET FORT KËTË VERË KUADRATI/ Ja fustanet më të bukura të stinës së ngrohtë

Kuadrati është kthyer me forcë dhe shumë vajza po gëzohen; cdo firme dhe influencese nëpër rrjetet sociale jane duke e treguar një fustan të tillë që duket po kthehet në favoritin e verës. Dhe nuk është e thënë të jetë simetik për tu dukur seksi dhe e sofistifkuar. Që nga ngjyrat pastel, deri tek ato më të guximshmet ja fustanet më të bukura me kuadrate ( te medha apo te vogla)  të verës: