“PLAS SHERRI SËRISH MES OLTËS DHE KIARËS/ Aktorja: Po flet përçart, i bën gjërat për inat – AlpeGossip
“PLAS SHERRI SËRISH MES OLTËS DHE KIARËS/ Aktorja: Po flet përçart, i bën gjërat për inat

“PLAS SHERRI SËRISH MES OLTËS DHE KIARËS/ Aktorja: Po flet përçart, i bën gjërat për inat

Olta dhe Kiara debatuan sërish ditën e sotme dhe shkak për këtë u bë zhurma në dhomën e gjumit gjatë mesnatës. Ishte Olta ajo që i tha Kiarës se ka dy netë pa gjumë dhe se ajo dhe të tjerët bëjnë zhurmë qëllimisht që Olta të mos fle rehat.

Kiara tha se po puthej e po përqafohej me Luizin dhe se ankesa e saj është e tepërt, pasi ata nuk po bënin zhurmë.

Olta i tha Kiarës se ajo po flet përçart dhe se mbrëmë i kishte thënë asaj 20 herë të mos bëntë zhurmë. Kjo e fundit shtoi se kur një person është duke fjetur, nuk është normale që dikush të bëjë zhurmë në dhomë.