E keni provuar ndonjëherë ”Matësen e forcës së grushtit”… Sapo e provoi Noizy dhe e ”theu” fare (VIDEO) – AlpeGossip
E keni provuar ndonjëherë ”Matësen e forcës së grushtit”… Sapo e provoi Noizy dhe e ”theu” fare (VIDEO)

E keni provuar ndonjëherë ”Matësen e forcës së grushtit”… Sapo e provoi Noizy dhe e ”theu” fare (VIDEO)

Noizy shpesh herë na ka treguar për forcën e tij, si atë ekonomike ashtu edhe atë fizike dhe nga ato çka kemi parë dhe dëgjuar të themi të drejtën na e ka mbushur mendjen.

Besoj se të gjithë e dinë se çfarë është “Matësja e forcës së grushtit”, me siguri e keni provuar të paktën një herë.

Jo më larg se dje Noizy na ka treguar forcën e tij tek “Matësja e forcës së grushtit” dhe ç’është e vërteta na la pa fjalë.

Një goditje goxha e fortë nga reperi!

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme: