SI DO E PRESË SARA? Lumi B i tërheq veshin Ledrit: Mos lëvrit shumë bishtin – AlpeGossip
SI DO E PRESË SARA? Lumi B i tërheq veshin Ledrit: Mos lëvrit shumë bishtin

SI DO E PRESË SARA? Lumi B i tërheq veshin Ledrit: Mos lëvrit shumë bishtin

I ftuar në “Zemër Luana”, Lumi B u gjet përballë disa situatave dhe pyetjeve pikante ku përfshiheshin miq e bashkëpuntorë të tij.

Teksa një nga pyetjet ishte për Ledri Vulën, një prej miqve të tij më të ngushtë, Lumi dha një përgjigje po pikante.

Si do e presë Sara? Lumi B i tërheq veshin Ledrit: Mos lëvrit

“Nëse je në kafe me Ledri Vulën dhe jeni duke pirë makiato, për çfarë mendon se do i ‘tërhiqje’ veshin tani që ai është bërë baba?”, ishte pyetja që iu drejtua reperit, ndërsa ai u përgjigj: “Nëse do pija kafe me Ledrin do i tërhiqja veshin duke i thënë mos lëvrit shumë bishtin”.