TEKSA VENEZUELA VUAN PËR BUKË/ Fëmijët e liderave bëjnë JETË super luksoze (FOTO) – AlpeGossip
TEKSA VENEZUELA VUAN PËR BUKË/ Fëmijët e liderave bëjnë JETË super luksoze (FOTO)

TEKSA VENEZUELA VUAN PËR BUKË/ Fëmijët e liderave bëjnë JETË super luksoze (FOTO)

Fëmijët e pasur të solialistëve në Venezuela tregojnë pasurinë e tyre dhe pozojnë me yjet e popit.

Vajza e Hugo Chavez thuhet se posedon një pasuri prej 4 bilion dollarë.

Maria Gabriela, 38 vjeçe, e fitoi pasurinë e saj teksa qëndrontë pranë babait si “zonjë e parë”.

Mesa duket Gabriela dhe fëmijët e tjerë të socialistëve e paskan harruar moton e Hugo Chavez: Të jesh I pasur, është diçka e keqe.

Maria Gabriela dhe kryeministrja e Argjentinës

Maduro në banket me një prej shefave më të njohur në botë

 

Vajza e krahut të djathtë të Maduros

Djemtë e gruas së Maduros

/AlpeNews.al