PAS SHUMË EKSPERIMENTESH/ Ka ardhur koha të shihni Luana Vjollcën me flokë natyrale (FOTO) – AlpeGossip
PAS SHUMË EKSPERIMENTESH/ Ka ardhur koha të shihni Luana Vjollcën me flokë natyrale (FOTO)

PAS SHUMË EKSPERIMENTESH/ Ka ardhur koha të shihni Luana Vjollcën me flokë natyrale (FOTO)

Pak ditë më parë, Luana Vjollca në ndikimin e karantinës bëri papritur një ndryshim në look.

Për herë të parë, moderatorja preu baluke dhe me këtë model flokësh dukej kaq ndryshe.

Për të theksuar më shumë baluket, ajo kishte vendosur  exstation ashtu siç bën zakonisht në daljet e saj publike.

Gjithmonë në ekran ajo shfaqet me flokë të gjatë të kuruar dhe asnjëherë nuk e kishim parë me flokët e saj natyrale.

Epo, tashmë erdhi momenti!

Teksa po merr rreze dielli në shtëpinë e saj, Luana ka publikuar në Instagram një foto seksi ku tregon edhe flokët e saj të shkurtër dhe me onde.

“Floku im i vërtetë. Kush tjetër po bën pak banjo dielli në këto ditë”, shkruan Luana në përshkrimin e fotos.