“PSE VISHENI KAQ KEQ”/ Stilisti i njohur ofendon moderatoret shqiptare dhe ja si i bën “lajka” Alessia Marcuzzit (FOTO) – AlpeGossip
“PSE VISHENI KAQ KEQ”/ Stilisti i njohur ofendon moderatoret shqiptare dhe ja si i bën “lajka” Alessia Marcuzzit (FOTO)

“PSE VISHENI KAQ KEQ”/ Stilisti i njohur ofendon moderatoret shqiptare dhe ja si i bën “lajka” Alessia Marcuzzit (FOTO)

Dje mbrëma nisi puntata e parë e emisionit të famshëm italian “Isola dei famosi” nën drejtimin e Alessia Marcuzzi-t. Prezantuesja e njohur tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustanin “Versaçe” që mbante veshur.

View this post on Instagram

Siamo tornati 🏝🤗 #isola

A post shared by Alessia Marcuzzi (@alessiamarcuzzi) on

Fustani ishte i zi, i shkurtër me një rrip të madh në bel dhe me disa kapëse në fund të saj, detaje këto që nuk mund t’i shpëtonin as stilistit shqiptar Ardi Asllani.

“Çfarë elegance! Po ne pse vishemi kaq keq në prime time?”, është shprehur Ardi në një postim në Instastory duke sulmuar kështu indirekt prezantueset shqiptare që drejtojnë emisione të mëdha në oraret kyç të ditës.  Sipas tij ato vishen keq. A ndani edhe ju të njëjtin mendim me stilistin?