JULKA GRAMO JEP LAJMIN E HIDHUR/ Tani do të këndoj vetëm për qejf (VIDEO) – AlpeGossip
JULKA GRAMO JEP LAJMIN E HIDHUR/ Tani do të këndoj vetëm për qejf (VIDEO)

JULKA GRAMO JEP LAJMIN E HIDHUR/ Tani do të këndoj vetëm për qejf (VIDEO)

Romanca e Julka Gramos me Dj Andin ka filluar prej vitesh, dashuri nga e cila erdhën në jetë dy fëmijë. Julka gjithashtu është një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar për këngët që ka bërë në të shkuarën.

Ditën e sotme me anë të një lidhje direkte, Julka u bë pjesë e emisionit KafeIN, ku foli për jetën e saj famijët si dhe për planet me muzikën.

I pyetur nga Flavio, moderatori i emisionit KafeIN, nëse ajo do të bënte sërish muzikë, Julka u shpreh tashmë është e përqendruar tek fëmijët dhe thjesht mund të bëj ndonjë muzikë për qejf.

“Në një moment do të bëjmë ato këngët që kam në folderat e vjetër sa për qarkullim radiofonik”, është shprehur Julka.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

KafeIN/ E ftuar Julka Gramo

Gepostet von INtv Albania am Donnerstag, 19. Juli 2018