I’M NOT SINGLE/ Eliona Pitarka pranon se është në një lidhje (FOTO) – AlpeGossip
I’M NOT SINGLE/ Eliona Pitarka pranon se është në një lidhje (FOTO)

I’M NOT SINGLE/ Eliona Pitarka pranon se është në një lidhje (FOTO)

Është një nga aktoret seksi të “Apartamentit 2Xl” dhe gjithnjë ka bërë të flasë për të.

Këtë herë aktorja Eliona Pitarka i është përgjigjur disa pyetjeve nga ndjekësit në Instagram. Ndër të tjera ajo është shprehur për jetën e saj sentimentale ku ka pranuar se është  në një lidhje.

Ndonëse më herët është shprehur se ishte duke dalë me një djalë tashmë e ka bërë të ditur se është në një lidhje. Gjithashtu Pitarka ka theksuar se ndihej mjaft e dashuruar me partnerin e saj aktual