Beyonce e paska kapur keq me motrat Vjollca/ Pas Luanës kopjon dhe Marinën (FOTO) – AlpeGossip
Beyonce e paska kapur keq me motrat Vjollca/ Pas Luanës kopjon dhe Marinën (FOTO)

Beyonce e paska kapur keq me motrat Vjollca/ Pas Luanës kopjon dhe Marinën (FOTO)

Pas modelit të flokëve që ia kopjoi Luanës, këngëtarja e njohur Beyonce ka bërë të njëjtën gjë me motrën e saj Marina.

Moderatorja simpatike ka publikuar provat dje, një foto që vërteton se Beyonce ka vendosur të njëjtat syze dielli si ajo.

Pas Marinës, edhe Beyonce ka preferuar të vendosë në plazh syzet e diellit të “Linda Farrow”, me xham rrumbullak.

Të dyja duken të mrekullueshme buzë detit, por kujt mendoni se i shkojnë më shumë?