“MARRËDHËNIA JONË…”/ Sarah zbulon arsyen e zënkave me Dj PM: Kemi luhatje – AlpeGossip
“MARRËDHËNIA JONË…”/ Sarah zbulon arsyen e zënkave me Dj PM: Kemi luhatje

“MARRËDHËNIA JONË…”/ Sarah zbulon arsyen e zënkave me Dj PM: Kemi luhatje

Blogerja Sarah Berisha fitoi mjaft popullaritet pasi u bë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ditën e djeshme ajo ishte e ftuar në emisionin në “Pardon My French”, ku ka folur për marrëdhënien e saj me DJ PM.

E pyetur se si po shkon lidhja në distancë dhe për çfarë zihen më shpesh, blogerja nuk na e kurseu një përgjigje.

Sarah tha se marrëdhënia e tyre është si çdo marrëdhënie tjetër dhe padyshim që edhe zënkat nuk mungojnë.

“Marrëdhënia jonë kam përshtypjen është si çdo marrëdhënie tjetër. E kam thënë dhe më parë kemi luhatje, zihemi për gjëra të ndryshme. Përshembull kur PM nuk i pëlqen shumë diçka që vesh thotë po sikur të vishesh kështu. Unë i them jo kështu do vishem, ja marr gjënë për mbrapsht. Shkuam te koncerti Malumës, më tha vish një ‘hoodie’, jo i thashë dua të dal me bark jashtë, dua të bëj sipas kokës time. Po rrimë më shumë në Tiranë. Mbase më shumë e lodhshme është për atë se i kanë qelluar datat e koncerteve më shpesh në Shqipëri”, tha Sarah.