Fansja i thotë që për ty do bëhem LESBIKE, Dafina Zeqirit “i mbyllet goja” (FOTO) – AlpeGossip
Fansja i thotë që për ty do bëhem LESBIKE, Dafina Zeqirit “i mbyllet goja” (FOTO)

Fansja i thotë që për ty do bëhem LESBIKE, Dafina Zeqirit “i mbyllet goja” (FOTO)

Ndodh edhe kështu!

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, prej kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku ka nisur karrierën e saj ndërkombëtare.Pikërisht nga Amerika, artistja ka postuar së fundmi disa fotografi me bikini duke shfaqur kështu format e saj super-seksi.

Këto foto tërhoqën shumë vëmendjen e fansave të cilët bënë komente nga më të ndryshme, por komplimenti më interesant ishte i një vajze e cila i tha që do bëhej lesbike për të.

Dafina jo vetëm që e ka lexuar, por edhe i ka kthyer përgjigje me anë të 3 emoji-ve sepse ngeli “pa fjalë”. Mesa duket Dafina është e vetëdijshme që ka patur goxha impakt me këto foto dhe kompliment më të mirë nuk mund të merrte.