Zbuloni shifrën e çmendur që shpenzoi Eleni Fouriera! I merr “borxh” këtë mashkull Beyonce-s dhe J.LO në skenën e EUROVISION – AlpeGossip
Zbuloni shifrën e çmendur që shpenzoi Eleni Fouriera! I merr “borxh” këtë mashkull Beyonce-s dhe J.LO në skenën e EUROVISION

Zbuloni shifrën e çmendur që shpenzoi Eleni Fouriera! I merr “borxh” këtë mashkull Beyonce-s dhe J.LO në skenën e EUROVISION

Shih, shih, Qipro sa lek paska pas!

Eleni Foureira është një ndër personazhet më të komentuar të momentit dhe tashmë po bën “namin” ngado. Kënga e saj “Fuego” është ndër këngët më të dëgjuara dhe kërkuara së fundmi në të gjitha platformat. Ajo arriti të triumfojë në Eurovision duke dalë e dyta dhe duke bërë kështu histori jo vetëm për Qipron, por edhe me performancën e saj. Por e keni menduar se sa kushtuar çdo detaj i Elenit në rrugëtimin e saj në Eurovision?

Mediat greke e kanë “zhbiriluar” çdo detaj në lidhje me koston e shpenzuar për Foureira-n. Financa e rrugëtimit të këngëtares kap shifra të “çmendura”, plot 120.000 Euro. Garancia, qëndrimi dhe ushqimi, biletat, videoklipi, styling & make-up, skena, balerinat etj kanë arritur shifrën e madhe. Por e dini kush ishte stilisti i veshjes së Foureiras?

Stilisti i Beyonce, i J.Lo dhe shume yjeve të tjerë dhe këtë e thotë vetë Eleni në videon me poshtë. Epo jo më kot shumë e akuzuan sikur ka kopjuar, pasi ka qenë në dorë të tjetër kujt kjo gjë, por duhet thënë që shkëlqeu.