“Padashje” Kylie zbulon sekretin e Kim Kardashian (FOTO) – AlpeGossip
“Padashje” Kylie zbulon sekretin e Kim Kardashian (FOTO)

“Padashje” Kylie zbulon sekretin e Kim Kardashian (FOTO)

Lajmi për ardhjen në jetë të vajzës së Kylie Jenner dhe Travis Scoot pushtoi artikujt kryesorë të mediave në mbarë botën, për vetë faktin se një gjë e tillë ishte mbajtur e fshehtë.

Por ditën e ardhjes në jetë të vazjës, bukuroshja Kylie ka publikuar në rrjetin social Instagram një video të shkurtër me momentet më të bukura gjatë nëntë muajve të pritjes së saj të ëmbël.

Por në këtë video disa minutëshe ajo që bie në sy është edhe prania e vajzës së tretë të Kim Kardashian, Chicago West, e lindur nga një nënë surrogate disa javë më parë.

Duket se “padashje” Kylie ka zbuluar një sekret të motrës së saj Kim.