PUBLIKON FOTON/ Lori Hoxha e pranon hapur pëlqimin ndaj Donald Veshajt – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON/ Lori Hoxha e pranon hapur pëlqimin ndaj Donald Veshajt

PUBLIKON FOTON/ Lori Hoxha e pranon hapur pëlqimin ndaj Donald Veshajt

Ditën e djeshme, Donald Veshaj publikoi këngën e tij më të re me titull “Hesht”. Nisur nga teksti kjo këngë u përfol se është një dedikim për Bora Zemanin.

Mirëpo, ndonëse kanë kaluar vetëm 24 orë, duket se të gjithë janë fiksuar pas kësaj kënge. Lori Hoxha është një prej tyre dhe këtë gjë nuk ka nguruar ta tregojë publikisht. Ajo ka postuar në Instastory një foto me laptopin teksa shfaqet “Hesht”.

Dihet që Lori dhe vëllezërit Veshaj kanë një marrëdhënie shumë të mirë, edhe kjo u dallua kur blogerja ishte e ftuar në “Më lërë të flasë”.