DUKE LUAJTUR PIANO OSE KITARE/ Fëmijët e vip-ave “na çmendën” me këto postime (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
DUKE LUAJTUR PIANO OSE KITARE/ Fëmijët e vip-ave “na çmendën” me këto postime (FOTO+VIDEO)

DUKE LUAJTUR PIANO OSE KITARE/ Fëmijët e vip-ave “na çmendën” me këto postime (FOTO+VIDEO)

Pozat e ëmbla që së fundmi po pushtojnë Instagramin janë edhe   fëmijët e vip-ave të cilët duket se  janë në hapat e prindërve.

Dhe pse në një moshë shumë të vogël ata kanë filluar në hapat e  para duke mësuar pianon apo kitaren, të cilët janë disa nga instrumentet më të preferuara për vip-at.

Ja disa nga vip-at që publikuan videot apo fotot të cilat na habitën bashkë me talentin e fëmijëve.

Vesa Luma

Miriam Cani

Nora Istrefi

Edona  Llalloshi

AlpeNews.al