PO “FIKSOJNË VAJZAT” E SHOWBIZZIT/ Nga Nevina tek Tayna, AKSESORËT e veçanta të flokëve – AlpeGossip
PO “FIKSOJNË VAJZAT” E SHOWBIZZIT/ Nga Nevina tek Tayna, AKSESORËT e veçanta të flokëve

PO “FIKSOJNË VAJZAT” E SHOWBIZZIT/ Nga Nevina tek Tayna, AKSESORËT e veçanta të flokëve

Shumë nga vajzat e showbizzit shqiptar pëlqejnë që edhe detajet e vogla në veshje apo në aksesorët që përdorin të bien në sy.

Bëhet fjalë për shamitë dhe kapset të cilat po “çmendin” gocat e duhet thene se janë realisht “in”.

Po i shohim në flokët e çdo vajze të showbizzit shqiptar duke filluar nga Xhensila Myrtezaj, Fjoralba Ponari e deri tek Tayna.

Këto aksesorë i kemi parë në emisione, në postimet e fundit në “Instagram” por edhe në videoklipet e tyre.

Alpegossip.al ju sjell disa prej tyre. Me siguri do fiksoheni edhe ju!

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

 

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.