PALESTRA APO NDERHYRJET? Linjat perfekte të vajzave të ekranit (FOTOT) – AlpeGossip
PALESTRA APO NDERHYRJET? Linjat perfekte të vajzave të ekranit (FOTOT)

PALESTRA APO NDERHYRJET? Linjat perfekte të vajzave të ekranit (FOTOT)

Shpeshherë vajzat e showbizzit shqiptar kritikohen se kanë bërë ndërhyrje apo kanë vendosur silikone në pjesë të caktuara të trrupit.

Shumë prej tyre dallohen për format trupore dhe për një trup me linja dhe perfekt deri diku.

Ndjekësit e tyre në shumë raste mendojnë se ne disa raste kemi te bejme dhe me nderhyrje. E të themi te verteten, nuk gabohen!

E megjithatë, ka dhe nga ato qe jeta e fitnessit i ka sjellë deri në linjat gati perfekte.

Por kush janë këto vajza që po çmendin rrjetin? Alprgossip.al ju sjell disa foto të tyre.