NË SHTËPITË E SHKATËRRUARA NGA TËRMETI/ Biznesmeni gay provokon sërish, lyen buzët dhe pozon – AlpeGossip
NË SHTËPITË E SHKATËRRUARA NGA TËRMETI/ Biznesmeni gay provokon sërish, lyen buzët dhe pozon

NË SHTËPITË E SHKATËRRUARA NGA TËRMETI/ Biznesmeni gay provokon sërish, lyen buzët dhe pozon

Elton Ilirjani është biznesmeni i parë shqiptar që ka thyer tabutë në vendin tonë dhe e ka pranuar publikisht që është homoseksual.

Gjithashtu ai nuk ka ngurruar që sjelljet e tij sensuale t’i shfaqë edhe në rrjetet sociale.

Në valën e situatës së tërmeteve biznesmeni ndodhet në vendlindjen e tij, në Tepelenë. Ilirjani ka publikuar sot  disa foto ku shihet duke lyer buzët në shtëpinë e kushëririt, që është rrëzuar nga tërmeti dhe nuk ka ngurruar ta kthejë situatën në një photoshooting artistik.

Nuk është hera e parë që biznesmeni publikon të tilla foto. Ditë më parë ai postoi disa foto ku lyente buzët në fshatin Dragot të Tepelenës.