MOTI KONFUZË I PRANVERËS/ 21 xhaketa të lehta që do t’ju shpëtojnë në këto ditë – AlpeGossip
MOTI KONFUZË I PRANVERËS/ 21 xhaketa të lehta që do t’ju shpëtojnë në këto ditë

MOTI KONFUZË I PRANVERËS/ 21 xhaketa të lehta që do t’ju shpëtojnë në këto ditë

Pranvera  ka filluar dhe me të vjen dhe tmerri i  motit që ngatërron veshjet tona dhe na bën konfuz.

Ne të gjithë i njohim ato ditë që fillojnë me shpejtësi, ngrohen rreth mesditës dhe marrin një ulje të ftohtë në perëndimin e  diellit dhe  një xhaketë të lehtë për të qenë shpëtimtari juaj këtë sezon .

Disa nga tendencat për veshjet e sipërme janë ato të thurura klasike, printime lulesh apo leopardi.

Shihni 21 modelet më të preferuara të xhaketave të cilat janë trendi i momentit dhe na duhen për këto dy muaj.