Upsss! Enca habit me deklaratën e saj: Kjo gjë më bën të LAGEM! (VIDEO) – AlpeGossip
Upsss! Enca habit me deklaratën e saj: Kjo gjë më bën të LAGEM! (VIDEO)

Upsss! Enca habit me deklaratën e saj: Kjo gjë më bën të LAGEM! (VIDEO)

Mos vallë mendon për modelin portugez të klipit “Dua”?

Enca po shijon suksesin e jashtëzakonshëm të këngës së saj më të re “Dua”. Me siguri të gjithë e keni parë klipin, një klip krejt ndryshe nga ato që jemi mësuar të shohim nga artistët shqiptarë pasi ka shumë skena të nxehta të Encës duke u puthur me një model portugez.
Nëse ju pëlqeni të gjithë klipin ose këngën, Enca paska një pjesë të preferuar e cila e bën “të laget”.
Këtë e ka pranuar vetë këngëtarja e talentuar duke postuar një video në instastory të pjesës që e bën të laget (në kuptimin e figurshëm sigurisht) dhe me të vërtetë është shumë tekst intrigues.

“Zemer
Hajde thirrem kur jam vetem
Nashta t’kallzoj ca boj tjeter
S’di nese vij amo pritem
Baby
Hajde thirrem kur jam vetem
Nashta t’kallzoj ca boj tjeter”