AS EMISION DHE AS KËNGË/ Luana po vjen me diçka të re që nuk ju shkon mendja – AlpeGossip
AS EMISION DHE AS KËNGË/ Luana po vjen me diçka të re që nuk ju shkon mendja

AS EMISION DHE AS KËNGË/ Luana po vjen me diçka të re që nuk ju shkon mendja

Luana Vjollca i ka bërë të gjithë kurioz ditën e sotme me një video të postuar në Instagram ku shfaqet e veshur dhe e kuruar, gati për të xhiruar teksa makeup artistët e rregullojnë.

Luana shkruan se shumë shpejt do vijë me diçka të re dhe ndodh për herë të parë. “Kush e gjen çfarë?”, pyet moderatorja duke i bërë të gjithë kuriozë.

Epo emision e dimë që nuk është sepse aktualisht Luana po angazhohet me “Shiko kush luan”. Këngë gjithashtu nuk është sepse thekson që është hera e parë.

Mesa duket Luanën do e shohim së shpejti në një film. Këtë lë të kuptohet edhe emoji që ajo ka vendosur në këtë video.

View this post on Instagram

Soon.. per here te pare! 🔥 Kush e gjen cfare ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Na mbetet të presim derisa Luana ta konfirmojë vetë.