Roza Lati zbuloi sekretin e bukurisë së saj dhe i bëri të gjithë të skuqen nga turpi (VIDEO) – AlpeGossip
Roza Lati zbuloi sekretin e bukurisë së saj dhe i bëri të gjithë të skuqen nga turpi (VIDEO)

Roza Lati zbuloi sekretin e bukurisë së saj dhe i bëri të gjithë të skuqen nga turpi (VIDEO)

Edhe këtë herë goditi me atë që tha. Moderatorja e deklaratave pikante edhe këtë herë e bëri një të tillë.

Roza Lati në njërën nga videot e publikuara së fundmi në rrjetet e saj sociale, pyetet për sekretin e bukurisë dhe përgjigjia e saj ishte shumë e nxehtë. Ndërkohë që pritej të përmendte ndonjë produkt bukurie, Roza thotë troç: ‘seksi’. Megjithatë përgjigjia ishte në kuadrin e shakasë pasi 29 vjeçares i pëlqen të provokojë herë pas here.