Në muajin e tetë të shtatzënisë, Xhensila publikon foton e ëmbël – AlpeGossip
Në muajin e tetë të shtatzënisë, Xhensila publikon foton e ëmbël

Në muajin e tetë të shtatzënisë, Xhensila publikon foton e ëmbël

Xhensila është drejt fundit të pritjes së ëmbël.

Këngëtarja është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe pret të sjellë në jetë një vajzë. Ndërkohë gjatë kësaj kohe, ajo është distancuar nga rrjetet sociale duke i bërë daljet më të rralla. Megjithatë vëmendja mediatike vazhdon të jetë e përqëndruar tek ajo. Xhensila sot publikoi dy foto në të cilat duket qartë nuri i shtatzënisë i cili e ka bërë edhe më të bukur këngëtaren.