ARRESTIMI I STRESIT NË HOTEL ME NJË TJETËR FEMËR/ Ja çfarë po bënte e fejuara e tij (FOTO) – AlpeGossip
ARRESTIMI I STRESIT NË HOTEL ME NJË TJETËR FEMËR/ Ja çfarë po bënte e fejuara e tij (FOTO)

ARRESTIMI I STRESIT NË HOTEL ME NJË TJETËR FEMËR/ Ja çfarë po bënte e fejuara e tij (FOTO)

Mbrëmjen e  djeshme , mori “dhenë” lajmi për arrestimin e reperit të njohur, Stresi.

Kjo nuk është hera e parë për Stresin por diçka tërheq vëmendjen akoma më shumë kësaj rradhe.

Pamjet të momëntit të arrestimit, u zbuluan sot nga policia e Tiranës dhe Stresi shfaqet nudo në shtratin e një hoteli. Ndër të tjera, raportohej se përveç armëmbajtjes pa leje dhe kokainës, me stresin ishte edhe një vajzë 20 vjeçare me iniciale P.Ç.

Siç duket nuk bëhet fjalë për Kejsin. Por për dikë tjetër.

Në momentin kur e gjitha kjo ndodhi, Kejsi kishte postuar në Instagram foto ku tregonte se ishte duke bërë shopping, ndërsa të fejuarit po i viheshin prangat.

Prej kohësh Stresi në deklarata e rrjete sociale shprehte hapur dashurinë që kishte për të fejuarën e tij po çfarë po ndodh tani?

AlpeNews.al iu sjell pamje të jetës së Stresit dhe Kejsit para se e gjitha kjo të ndodhte: