“GËZO JETËN E MIRA JONË”/ Sonila Meço bën dedikimin prekës për ditëlindjen e vajzës (FOTO) – AlpeGossip
“GËZO JETËN E MIRA JONË”/ Sonila Meço bën dedikimin prekës për ditëlindjen e vajzës (FOTO)

“GËZO JETËN E MIRA JONË”/ Sonila Meço bën dedikimin prekës për ditëlindjen e vajzës (FOTO)

Sonila Meço prej disa vitesh nuk është prezente në ekran, megjithatë ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Gazetarja publikon shpesh edhe  nga jeta e saj private, sidomos me vajzën e saj Amaris. Ditën e sotme e vogla e saj feston 7-vjetorin e lindjes dhe sigurisht nuk mund të mungonte një urim nga Sonila.

Gëzo jetën e mira jonë! Lumturo kë me shpirt do e të do, do duash e do të të dojë! Mëso nga gjithçka mundesh! Unë e babi ndërkohë do lëkundemi çdo 4 nëntor mes dëshirës për të patur gjithmonë bebushin tonë të vogëlth dhe kureshtisë për të parë gjithë gjërat e mira që do bësh teksa rritesh. Jetofsh bukur Amaris!”: ka shkruar Sonila krah fotos