U BË NËNË PAK JAVË MË PARË/ Olta Gixhari tregon me krenari linjat e saj trupore (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË PAK JAVË MË PARË/ Olta Gixhari tregon me krenari linjat e saj trupore (FOTO)

U BË NËNË PAK JAVË MË PARË/ Olta Gixhari tregon me krenari linjat e saj trupore (FOTO)

Më 22 gusht Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Aktorja e njohur shqiptare solli në jetë një djalë të cilin e pagëzoi me ermin e veçantë, Amar.

Që prej ardhjes në jetë të vogëlushit ajo ka ndarë në rrjetet sociale emocionet e të qënit nënë më fjalët më të ëmbla. Gjatë shtatzënisë, aktorja shqiptare shtoi peshë megjithatë e ka rikthyer shumë shpejt trupin e saj në formë.

Ajo postoi foto në rrjetet sociale teksa me krenari tregonte linjat e saj trupore. Olta Gixhari pozoi e veshur me reçipeta dhe streçe të zeza, duke ekspozuar barkun e saj.

“Amar, dielli, deti dhe shumë dashuri. Era që luan me ne,”- shkroi ajo krahas fotos.

foto galeri

foto galeri