E BËJNË “PËR UJË TË FTOHTË”/ Motra e Encës pozon në mënyrë provokuese me jastëkun në mes të këmbëve … (FOTO) – AlpeGossip
E BËJNË “PËR UJË TË FTOHTË”/ Motra e Encës pozon në mënyrë provokuese me jastëkun në mes të këmbëve … (FOTO)

E BËJNË “PËR UJË TË FTOHTË”/ Motra e Encës pozon në mënyrë provokuese me jastëkun në mes të këmbëve … (FOTO)

Ashtu si motra e saj Enca edhe Uindi Haxhia e ka gjetur të udhës të bëhet e famshme duke treguar format seksi edhe pse nuk ka ndonjë talent specifik.

Shpesh me postimet në Instagram, bukuroshja i provokon të gjithë duke publikuar poza hot dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.

E veshur vetëm me robdishan dhe duke mbajtur jastëkun mes këmbëve, Uindi ka shkruar si përshkrim të fotos: “Duhet te ishe ti ne vend te jastëkut”.

Por ky postim mesa duket i ka bërë fansat që të tallen dhe disa prej tyre kanë vendosur t’i japin përgjigje ironike Uindit.

Për më shumë dy prej fansave që mesa duket e kanë prekur në tela me komentet e tyre, Uindi ja ka fshirë komente dhe ka lënë vetëm përgjigjet e saj si komente në foto.

Ndiqini si më poshtë..