KËTË HERË ME BIKINI TË BARDHA/ Modelja më seksi në botë nuk i lë vend imagjinatës (FOTO) - AlpeGossip
KËTË HERË ME BIKINI TË BARDHA/ Modelja më seksi në botë nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

KËTË HERË ME BIKINI TË BARDHA/ Modelja më seksi në botë nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

Ajo është padyshim një ndër modelet më seksi në botë. 

Dhe këtë Emily Ratajkowski e ka treguar teksa po kalonte disa momente relaksi në Sydney.

Herë e veshur me bikini të bardha e herë me të zeza, por që në të dyja rastet ishin mikroskopik,  26-vjeçarja tregoi format mjaft seksi.