“Q*** MOTRËN”/ Bledi harron sërish se ka kamera, nuk e mban gojën – AlpeGossip
“Q*** MOTRËN”/ Bledi harron sërish se ka kamera, nuk e mban gojën

“Q*** MOTRËN”/ Bledi harron sërish se ka kamera, nuk e mban gojën

Bledi Mane harron herë pas here se po vëzhgohet gjatë gjithë kohës nga kamerat dhe nuk e mban gojën.

Së fundmi teksa po pinte ujë në gojë i shkoi një letër, të cilën e kishte hedhur vetë.

“Q*** motrën e kisha hedhur brenda këtë”, dëgjohet të thotë gazetari i njohur pasi tentoi që të pinte ujë.

Por kjo nuk është hera e parë që Mane nuk përmbahet dhe përdor një fjalor jo të përshtatshëm.

Para disa ditësh teksa Vëllai i Madh u dha një sfidë që të vraponin rreth pishinës, në mënyrë që rrisnin çmimin e madh, Bledi tha ‘po, po k** në p**”.

Këtë gjë e tha pasi Krist Aliaj u shkëput nga rreshti ku ishin gjithë banorët duke vrapuar. Ai shkoi për të ndërruar atletet pasi disa herë rrëshqiti, por një gjë e tillë nuk ishte e lejuar dhe për pasojë u ndërpre dhe sfida.