JLo zbulon detaje nga takimi i parë me të dashurin: Më dërgoi mesazh nga tualeti – AlpeGossip
JLo zbulon detaje nga takimi i parë me të dashurin: Më dërgoi mesazh nga tualeti

JLo zbulon detaje nga takimi i parë me të dashurin: Më dërgoi mesazh nga tualeti

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë në një lidhje që nga pranvera e marsit të vitit të kaluar.

Dhe diva e muzikës ka folur për takimin e saj me ish-lojtarin e bejsbollit në shfaqjen e Ellen DeGeneres.

Këngëtarja tha se Alex mesazhin e parë ia kishte derguar nga tualeti duke i thënë se dukej shumë seksi.

Gjatë intervistës me Ellen, ajo u shpreh se Alex mendonte se takimi i tyre i parë nuk ishte serioz.

“Ai më pyeti për të dalë për darkë dhe unë i thashë që pranoj. Më vonë më tha se nuk besonte se ky ishte një takim, pasi mendonte se isha me dikë tjetër,”-tha Jennifer.

Më pas JLo reagoi duke i thënë: “Unë nuk do të dilja me ty nëse do të isha e lidhur me dikë tjetër.”

Gjatë takimit, Alex ishte ngritur nga tavolina për të shkuar në tualet dhe nga atje i dërgoi mesazh Jennifer duke i thënë se ishte shumë seski.

“Pra ai shkoi në banjo për të ta thënë?”-e pyeti Ellen.

“Ai nuk mund të ma thonte në fytyrë sepse kishte shumë turp,”-tregoi këngëtarja.