Albi Nako dhe Alba Hoxha drejt fejesës, nisin përgatitjet për ditën e madhe – AlpeGossip
Albi Nako dhe Alba Hoxha drejt fejesës, nisin përgatitjet për ditën e madhe

Albi Nako dhe Alba Hoxha drejt fejesës, nisin përgatitjet për ditën e madhe

Në qershor të vitit të kaluar koreografi Albi Nako i dha fund romancës me balerinën Klaudia Pepa.
Që nga ajo periudhë Albi është përfolur disa herë për një lidhje me balerinën Alba Hoxha, me të cilën janë parë të bëjnë shpesh pushime. Lidhur me këto lajme dyshja është shprehur se ata janë thjesht shokë dhe me pushime kanë qenë për çështje pune.

Por duket se këto fjalë nuk kanë qenë të vërteta. Burime për “Iconstyle.al”, konfirojnë lidhjen e Albit dhe Albës, madje tegojnë se ata janë duke u përgatitur për diçka më serioze. Lidhja e tyre është bërë familjare dhe ata po bëhen gati për të shkëmbyer unazat në një ceremoni fejese.