Ledion Liço një baba shembullor! Ja çfarë bën ai me Londonin e vogël (FOTO) – AlpeGossip
Ledion Liço një baba shembullor! Ja çfarë bën ai me Londonin e vogël (FOTO)

Ledion Liço një baba shembullor! Ja çfarë bën ai me Londonin e vogël (FOTO)

Ledion Liço përtej angazhimeve në punë na ka treguar gjithmonë se është një baba shumë i kujdesshëm që mundohet të kalojë sa më shumë kohë me të birin, London Noor.

Me ardhjen në jetë të të birit, Ledioni ka filluar që mëngjesit t’ia dedikojë atij. Ai është fotografuar së fundmi nga revista “Who”, teksa shihet duke u kujdesur që të çojë të birin në çerdhe.

Londoni është vetëm 2 vjeç, por me sa duket Sara dhe Ledioni kanë vendosur të çojnë në çerdhe që ai të bëhet sa më social, por të hedh edhe hapat e para drejt dijes, duke qenë se ata kanë zgjedhur një ndër institucionet arsimore më të mir në Shqipëri.

Ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në ekranet tona Ledioni në këtë foto shfaqet i veshur sportiv, teksa mban në krahë Londonin.