U tha se u martua, ironizon aktorja shqiptare: ‘’Sa të fshehta paskemi qenë mi…’’(FOTO) – AlpeGossip
U tha se u martua, ironizon aktorja shqiptare: ‘’Sa të fshehta paskemi qenë mi…’’(FOTO)

U tha se u martua, ironizon aktorja shqiptare: ‘’Sa të fshehta paskemi qenë mi…’’(FOTO)

Kemi parë jo pak raste që mediet të gabohen dhe ti vendosin Vip-at e showbizz-it në statuse të caktuara të cilat janë thjesht pjesë e imagjinatës.

Një rast i tillë ka ndodhur edhe për aktoren Ana Lika të cilën në një shkrim e kanë bërë të martuar ngjarje kjo që mesa duket nuk i ka shpëtuar bukuroshes së showbizz-it.

Me një Instastory të postuar, aktorja ka vendosur të ironizojë shkrimin në fjalë duke shkruar: “Sa të fshehta paskemi qenë mi, as unë nuk dija gjë që do të martohem”.

Gabime që kushtojnë! Vip-at nuk të tolerojnë kur bëhet fjalë për jetën e tyre private.