BËN KRENAR ÇDO SHQIPTAR/ Ermal Meta takon Rita Orën dhe italianët mrekullohen, reagojnë duke iu thënë se ….(FOTO) – AlpeGossip
BËN KRENAR ÇDO SHQIPTAR/ Ermal Meta takon Rita Orën dhe italianët mrekullohen, reagojnë duke iu thënë se ….(FOTO)

BËN KRENAR ÇDO SHQIPTAR/ Ermal Meta takon Rita Orën dhe italianët mrekullohen, reagojnë duke iu thënë se ….(FOTO)

Pas koncertit që mbajti në Tiranë, Ermal Meta u nis për në Itali, ku pati një takim vërtet interesant me këngëtaren shqiptare, Rita Ora.

Kjo e fundit mbajti një koncert në Verona dhe në të nuk mund të mungonte bashkëkombësi, Ermal Meta. Ky i fundit ka publikuar një foto të këndshme nga takimi që pati me Ritën.

“Shqiptarë”, shkruan Ermal Meta në Instagram, ndërsa fansat shqiptarë janë mrekulluar nga ky takim.

Ka dhe fansa italianë që çuditen me talentin dhe bukurinë e Ritës dhe Ermalin. Njëri prej tyre shkruan:

“Nga Eurovizioni, Amici e Sanremo! I bekuar mes femrash. Po çfarë ju japin të hani në Shqipëri”?