XING me rrobat e plazhit! Ja VIP-et shqiptare që “padashje” kopjuan njëra tjetrën (FOTO) – AlpeGossip
XING me rrobat e plazhit! Ja VIP-et shqiptare që “padashje” kopjuan njëra tjetrën (FOTO)

XING me rrobat e plazhit! Ja VIP-et shqiptare që “padashje” kopjuan njëra tjetrën (FOTO)

Kudo që të shkoni dhe cilido qoftë destinacioni juaj , kostumi i plazhit është i domosdoshëm. Kështu edhe këtë verë nuk mungojnë kostumet e plazhit bikini.

Por të gjeni kostumin e plazhit ideale në mënyrë që të nxjerrë në pah linjat tuaja të trupit dhe që të jetë edhe trendi është me të vërtet disi e vështirë .

Zakonisht ndodh që personazhet e njohur shqiptarë të kenë veshje dhe aksesorë të njëjtë duke bërë ‘xing’ me daljet e tyre publike, apo me fotografitë që postojnë. Së fundmi ka ndodhur që kanë bërë xing me rrobat e plazhit.

Francesa Jace dhe Zaimina Vasjari përveçse janë dy shoqe të mira duket se kanë dhe të njëjtat shije. Në foto të publikuara nga ato vetë vihet re se kostumi i plazhit ka qenë i njëjtë.

Franceska e ka veshur para se të publikonte foto Zaimina, ndërsa këngëtares ja vumë re së fundmi duke pozuar pak kohë pasi është bërë nënë.

Franceska Jace

Zaimina Vasjari

Dy balerinat Alba Hoxha dhe Alesia Bami ndryshe nga vajzat më sipër kanë zgjedhur të njëjtin model rroba plazhi por me ngjyra të ndryshme.

Alesia Bami

Alba Hoxha

Përgatiti AlpeNews.al