DITËLINDJET E 11 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Jennifer Aniston tek... (FOTO) - AlpeGossip
DITËLINDJET E 11 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Jennifer Aniston tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 11 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga Jennifer Aniston tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 11 shkurt  2019: Shfrytëzoni këtë vit për të stabilizuar, legalizuar dhe planifikuar biznese të rëndësishme. Nëse jeni prind, gjatë vitit ju do të merrni një vendim të rëndësishëm lidhur me fëmijën, ose do të jeni pjesë e një ndryshimi të madh në jetën e një fëmije.

 

 

Viti do të jetë i favorshëm për stabilizimin financiar dhe të ardhura më të mira. Shumë prej tyre do të krijojnë një marrëdhënie romantike, një marrëdhënie dashurie, ose thjesht një flirt me dikë që jeton në një qytet tjetër.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Jennifer Aniston, 49 (Aktore)

Burt Reynolds, 82 (Aktor)

Kelly Rowland, 37 (Këngëtare)

Sheryl Crow, 56 (Këngëtare)

Catherine Hickland, 62 (Biznesmene)

Khalid (Singer)

Khalid, 20 (Këngëtar)

Dianna Russini, 35 (Gazetare sporti)

Natalie Dormer (Aktore, Modele)

/AlpeNews.al