“FYTYRA E ROBIT KUR MERR VESH…”/ Blerina Bombaj publikon foton nga dyqani i njohur dhe habitet nga çmimet – AlpeGossip
“FYTYRA E ROBIT KUR MERR VESH…”/ Blerina Bombaj publikon foton nga dyqani i njohur dhe habitet nga çmimet

“FYTYRA E ROBIT KUR MERR VESH…”/ Blerina Bombaj publikon foton nga dyqani i njohur dhe habitet nga çmimet

Dietologia e njohur shqiptare ka publikuar një foto teksa ndodhet pranë vitrinës së dyqanit të markës së njohur “Prada”.

Mbishkrimi i saj ka shkaktuar shumë reagime seps mesa duket dietologia është habitur nga çmimet shumë të shtrenjta: Fytyra e robit kur merr vesh sa eshte cmimi i fustanit, le pastaj i asaj cantes prej lecke.
(Realisht pa mendje)”

Epo këtë reagim të saj më së shumti e shpreh edhe.. mimika e fytyrës. /AlpeNews.al