Si rrallëherë, Valbona Selimllari poston FOTO me tre fëmijët – AlpeGossip
Si rrallëherë, Valbona Selimllari poston FOTO me tre fëmijët

Si rrallëherë, Valbona Selimllari poston FOTO me tre fëmijët

Valbona Selimllari mbetet një nga femrat më të bukura shqiptare, shumë e dashur nga publiku dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private.

Këtë të fundit Miss-i i parë shqiptar e ka ruajtur hermetikisht aq sa vetëm pak vite më parë publiku mësoi se ajo kishte tre fëmijë të cilët nuk parapëlqen t’i ekspozojë duke postuar shpesh foto.

Mirëpo sot, si rrallëherë Valbona ka postuar një foto me të tre fëmijët, dy djemtë dhe vajzën e vogël.

Në foton e adhurueshme ata shfaqen me duart e bashkuar dhe me veroret e vendosura. “Gëzuar ditën e verës”, shkruan Valbona.